Rok 2007 na vodě

24. 6. 2007
Zase po dlouhé době na Jihlavce aneb kde všude se dá krysit

V sobotu ráno mě probudilo slunce. Už v 5:47. Poté, co se mi podařilo omylem probudit i Opičáka, jsme zhodnotili, že už neusneme. Zapojili jsme tedy noťas do aparatůry od pana elektrikáře a koukali jsme na film, u kterého jsem večer při promítání filmů na loděnici úspěšně usnula.

Krátce po sedmé ráno se na loděnici začali dostavovat první členové ...


24. 6. 2007
Blanice 2007 aneb je přihlášení závazné?

Bohužel jsem měl před Blanicí i po Blanici soustředění. Jenže aby toho nebylo málo, tak se většina lidí začala zajímat, jak se na Blanici dostat, právě ve chvíli, kdy jsem odjel na první soustředění. Díky Michalce (soustředil jsem se totiž v oblasti, kde vůbec nebyl signál) se podařilo dát dohromady „konečný“ seznam účastníků. Jaké mě však čekalo překvapení, když ...


23. 4. 2007
BRIGÁDA 14. 4.

Po uplynutí dvou týdnů od letošní první brigády jsme 14.dubna dostali druhou možnost zvelebit si okolí loděnice a odpracovat si tak potřebné hodiny.

V chladných ranních hodinách se začali slézat první nadšení dělníci a na tuto dobu ...


16. 4. 2007
Krátké připomenutí první letošní brigády

Naše první jarní brigáda se myslím vydařila. Povedlo se nám uklidit, zprovoznit vlek, naštípat a nařezat dříví, částečně vyplet záhonek, odnést schody a spousta jiné práce. Také se podařilo alespoň trochu odplevelit hřiště, na kterém jsme odhodláni si letos konečně volejbal zahrát. A když ne volejbal, tak fotbal nebo petanque. Rozhodně jsme se ale při práci dočkali spousty menších i větších překvapení.

  • Pro Janu bylo nemilým překvapením, že jsme jí vyryly ze „záhonku“ její milované narcisky. No co se dá dělat…Uklidnily jsme ji alespoň tím, že do 14 dnů zasadíme květiny jiné.
  • Pro Verču ...